• Kadra przedszkolna

• Kadrę przedszkolną tworzy zespół wykształconych i kreatywnych osób, którzy dbają o przyjazną, miłą i ciepłą atmosferę w przedszkolu.
        Są to ludzie dostrzegający potrzeby dzieci, a także uwzględniający ich indywidualizm.

Nasza kadra pedagogiczna posiada dużą wiedzę  i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Ustawicznie podnoszą swoje kompetencje, aby sprostać potrzebom edukacyjnym dzieci.

Osoby pracujące w przedszkolu kładą duży nacisk na promocje zdrowego trybu życia, odżywiania oraz dbania o środowisko w którym żyjemy.

SKŁAD KADRY PEDAGOGICZNEJ
        W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU W DYDNI

mgr Dorota Bluj - Dyrektor, Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

mgr Joanna Hocyk - Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego